Naprawy wgnieceń bez ponownego lakierowania Warszawa i okolice

 
 • po gradobiciu
 • transportowych
 • parkingowych
 • naprawy pod chrom
 • oblachowanie motocykli

 

 

 

Technologia - PDR (ang. Paintless Dent Repair) – usuwanie wgnieceń karoserii samochodowych bez konieczności późniejszego lakierowania. Technologia ta stosowana jest już od kilkudziesięciu lat w fabrykach samochodowych w celu naprawienia uszkodzeń powstałych na liniach produkcyjnych. Teraz jest to również metoda dostępna dla indywidualnego klienta. Szczególnie dobrze sprawdza się ona przy usuwaniu śladów pozostawionych na nadwoziu przez np. gradobicie. Uderzenia kilkucentymetrowych bryłek lodu mogą pozostawić wgniecenia na powierzchni nadwozia, które nie tylko szpecą samochód, ale również obniżają jego wartość. Proces przywracania pierwotnego kształtu przeprowadzany jest przy użyciu specjalistycznych narzędzi, dzięki którym deformacja jest likwidowana. Wgniecenie stopniowo i precyzyjnie wypychane jest od wewnętrznej strony uszkodzenia, specjalistycznymi narzędziami wprowadzanymi w dostępne szczeliny lub otwory technologiczne, dzięki czemu nie zostaje naruszona oryginalna powłoka lakieru. Naprawiając uszkodzony element tradycyjnymi metodami istnieje ryzyko, iż po malowaniu będzie miał inny odcień. Stosując technologię PDR masz pewność, że zostanie zachowany oryginalny kolor, a blacha, nie zostanie obciążona szpachlą.
 

 

Do jej głównych zalet należą:

 • Brak konieczności szpachlowania.
 • Brak koniecznośći lakierowania.
 • Brak uszkodzeń warstwy ochronnej.
 • Większość szkód poczynionych przez grad można usunąć bez konieczności wymiany elementów.

 

  

Technologia Smart Repair - to naprawa drobnych uszkodzeń wewnątrz i na zewnątrz pojazdu, związanych przede wszystkim ze stanem estetycznym. Zabiegi Smart Repair zwiększają wartość rynkową pojazdu czym ułatwiają ich sprzedaż. Niwelują skutki zużycia pojazdu poprzez usunięcie drobnych usterek. Pozwalają uzyskać oszczędności, gdyż dzięki nim eliminowana jest konieczność wymiany elementu na nowy. Usługi te są dedykowane pojazdom na każdym etapie użytkowania, w tym także nowym, a nieodzowne w przypadku pojazdów używanych.
 

 

Zalety technologii Smart:

 

 • Godziny, a nie dni - istota tej technologii to maksymalne uproszczenie procesu naprawy. Dzięki stosowanym metodom i produktom można ją wykonać nawet w ciągu kilku godzin. Należy też zwrócić uwagę na mobilny charakter usługi SMART: uszkodzenia można zlikwidować zarówno w serwisie, jak i przed domem klienta. Wyposażeni w przenośne zestawy do napraw specjaliści mogą dotrzeć właściwie wszędzie.
   
 • Bez demontażu - podczas tego typu naprawy oryginalne zabezpieczenia i mocowania elementów (np. zderzaka) pozostają nienaruszone. Nie trzeba ingerować w konstrukcję auta czy wycinać jej elementów, na przykład dachu uszkodzonego wskutek gradobicia.
   
 • Tylko oryginały - wszystkie oryginalne elementy samochodu pozostają na swoim miejscu. Nie ma konieczności, by wymieniać fabrycznie dopasowane części nadwozia na inne.
   
 • Lakier bez zmian - ponieważ naprawa jest ograniczona do niewielkiego fragmentu karoserii, nie wiąże się z nałożeniem dodatkowej warstwy lakieru na całym jej elemencie – a to zazwyczaj ma znaczenie przy sprzedaży samochodu. Precyzyjny dobór koloru i zaawansowane techniki łączenia warstw lakieru gwarantują, że nie będzie różnicy w odcieniu lakieru po naprawie.
   
 • Ekologicznie - SMART jest bardziej przyjazny środowisku niż tradycyjne metody naprawy, chociażby ze względu na mniejsze wykorzystanie materiałów czy kabiny lakierniczej.